Samsung Galaxy S III mini recenzia | eRecenzie.com

Samsung Galaxy S III mini

Hľadáte si prácu, brigádu, alebo si len chcete privyrobiť? Zaregistrujte sa ako AVON Lady alebo AVON Gentleman! Je to zadarmo a získate skvelé zľavy a ďalšie výhody klubu. Kliknite SEM!

Existujú odveké debaty ktorý smartphone si vybrať – dlho očakávaný iPhone 5 alebo jeho priameho konkurenta od Samsungu Galaxy S3. Jedna z hlavných vecí čo vám ako užívateľovi objektívne mohla vadiť, bola hlavne veľkosť. Obrovský displej modelu S3 bol niekedy priam na obtiaž a mobil skôr pripomínal menší tablet. Na záchranu postavenia aj v segmente zákazníkov, ktorý uprednostňujú menšie telefóny však Samsung vytvoril niečo zaujímavé. Mobilný telefón s vysokým výkonom no menšou veľkosťou. Predstavujeme vám Samsung Galaxy Mini S III. Pre zobrazenie najvýhodnejších cenových ponúk tohto smartfónu v slovenských internetových obchodoch kliknite sem.

Klady: Rýchlosť, rozmery, prostredie TouchWiz.

Zápory: Výrazné “osekanie” niektorých parametrov oproti pôvodnému Galaxy S III, šmykľavá zadná strana, pre niekoho vyššia cena (ktorá je ale rozhodne obhájiteľná výkonom), fotoaparát fotiaci len pri priemerných 5 Mpx, no predovšetkým veľmi nízke rozlíšenie (233 ppi)

Dizajn

Ako som už spomínal, Galaxy S3 Mini je podľa slov Samsungu zmenšená verzia telefónu S3. Telefón je naozaj kompaktný – na tento mobil nepotrebujete obrovskú ruku a mohutnú dlaň aby ste pohodlne telefonovali alebo surfovali po internete, je dokonca približne až o štvrtinu menší než jeho veľký braček. Mobil sa drží príjemne a pohodlne až na jeden “detail” – celý je vytvorený z hladkého, šmyklavého plastu. Okrem náchylnosti k poškriabaniu a ľahkému poškodeniu pri páde, je hlavný problém zadná časť, s ktorou som mal pri telefónovaní strach že sa mi vyšmykne z ruky (možno to bolo prílišným napätím a potením, či telefón splní moje očakávania). Mobil je k dispozícii v bielej a modrej farbe, rovnako ako bol na začiatku aj Samsung Galaxy S III.

Okrem týchto neduhov je ale v Galaxy S3 mini všetko príjemne zakomponované. Zadná časť obsahuje ešte dierky na spodnej strane pre reproduktor, fotoaparát a blesk vedľa neho. Ďalej sú na prednej strane dole dve dotykové tlačidlá – menu a späť, plus jedno pevné tlačidlo domov. Po bokoch obsahuje na jednej strane tlačidlo na vypínanie a uzamknutie obrazovky, na druhej ovládanie hlasitosti. Hore nájdete 3.5 mm jack na zapojenie audio-doplnkov a na spodnej strane microUSB konektor na prepojenie s počítačom a nabíjanie (ktoré samozrejme funguje aj cez počítač, v prípade že sú jeho USB konektory schopné dodávať napätie).

Hardware

Bohužial, tu už musím začať menším negatívom. Možno niekto čakal že mobil v menšom balení ako jeho extrémne výkonný väčší brat Galaxy S3 bude mať rovnaké parametre, tak ako som v kútiku duše dúfal aj ja. Nemá, neznamená to ale, že by Galaxy S3 neposkytoval dostatočný výkon. Naopak, má dvojjadrový procesor nataktovaný na frekvencii 1GHz – mobil fungoval svižne a reagoval v každej situácii veľmi rýchlo a efektívne. Operačná pamäť má kapacitu 1GB, čiže sme mohli zapojiť do hry aj zložitý multi-tasking, čo je otvorenie viacerých aplikácii naraz a mobil sekal a zaváhal v rýchlosti naozaj zriedkavo. Obsahuje ešte 16GB úložného priestoru na všetky vaše súbory a dá sa aj rozšíriť pamäťovou kartou microSD (až o ďalších 32GB). Ponúkaná kapacita stačí na nejakú tu hudbu, film prípadne dokumenty, no podpora pamäťových kariet určite poteší. Telefón taktiež berie len staršie mini SIM karty. Batéria vydrží na jedno nabitie jeden deň plný videí, hudby a hier, pri priemernom až zriedkavom používaní aj dva-tri dni.

Displej telefónu je primeraný telefónu, aj keď znovu potvrdzuje že zhoda s názvom jeho väčšieho brata možno nie je úplne na mieste. Má krásne a sýte zobrazenie farieb a verné zobrazenie čiernej (čiže čierna nevyzerá ako šedá), vďaka technológii Super AMOLED. Rozlíšenie sklamalo a nezobrazuje všetko tak detailne ako by človek pri štvorpalcovom telefóne čakal, no rozdiel zbadajú iba naozaj skúsené a náročné oči. Konkrétne sa bavíme o hodnote 233 pixelov na palec, čo je pri porovnaní so Samsung Galaxy S3 či iPhonom (oba nad 300 ppi), resp. najnovšími modelmi od HTC (nad 400 ppi) pomerne zásadný problém.

Fotoaparát neposkytuje rozlíšenie a snímanie fotiek ako drahšie modely – 5 megapixelov postačí na momentky a príležitostné natáčanie, ktoré je mimochodom vo veľmi dobrej kvalite a detailnom natáčaní (1280×800, 720p). Okrem autofocusu sú k dispozícii celkom silný blesk na tmavé uzavreté priestory a detektor tvárí a úsmevu, ktoré zachytia fotky na ktorých sa všetci dokonale usmievajú.

Software

Systém Android vo verzii 4.1 dostatočne využije výkon telefónu a je navyše upravený Samsungom nadstavbou systému s názvom Nature UX TouchWiz, ktorý prináša rôzne vylepšováky k základnému systému. Napríklad že predná kamera sleduje vaše oči a kým sa pozeráte na telefón, obrazovka nezhasne sama od seba. Alebo ak máte otvorenú správu alebo okienko s kontaktom, stačí ak mobil priložíte k uchu a mobil ho sám vytočí. Ďalšie veci odporúčam preskúmať, každopádne je systém naozaj dotiahnutý takmer k úplnej dokonalosti čo sa týka prívetivosti k vám, užívateľovi a množstvom funkcií.

Záver

Aj keď názov mierne zavádza, v podstate dostanete menší Galaxy S3 – výkonný telefón v kompaktnom balení, ale len so zlomkom výkonu a výbavy. Už je len na koncovej cene a ponukách operátorov, ktoré určia úspešnosť tohto telefónu. Ak vás tento smartfón zaujal a prajete si zobraziť porovnanie jeho cien v slovenských internetových obchodoch od portálu Heureka.sk, kliknite sem.

K tomuto produktu ponúkame aj osobné názory a postrehy nášho redaktora v samostatnom článku, ktorý si zobrazíte kliknutím tu.

 1. Mirko

  Pre S3 mini som sa rozhodol z viacerých dôvodov. Jedným z najpodstatnejších bola rozhodne veľkosť a samozrejme sľubovaný výkon. Možno od batérie som očakával o niečo viac. Po prvom nabití mi smartfón vydržal niečo okolo 6 hodín (možno sťahovanie aplikácií). Každopádne ho od vtedy stačí nabíjať denne, čiže v tomto ohľade nie som ani spokojný ani prehnane sklamaný. Čo sa však ostatných parametrov týka, najmä výkonu som nadmieru spokojný. Možno fotoaparát mohol byť o niečo kvalitnejší.

 2. Kreol

  Telefón rozhodne odporúčam! Všade sa dočítate, že smartfón má nízku výdrž batérie, nie je to však pravda. Deň priemerného používania je dnes slušným štandardom. Zvášť pri S3 mini, ktorá poskytuje pri podstatne okresanej veľkosti výkon na úrovni špičkových zariadení…

 3. Jo3ka

  Mám SIII mini už tretí týždeň a som sním nadmieru spokojná. Všetko funguje podľa mojich očakávaní. Možno vzhľad by mohol byť lepší a bočné hrany mi neprídu príliš odolné. Každopádne odporúčam nehádzať o zem :)

 4. Jozef Pluhár

  Dobrý deň, Samsung Galaxy S III mini by som bodovo ohodnotil na 9/10 bodov. Aj to len kvôli fotoaparátu, ale pre to som si ho nekupoval.

 5. Marta T

  V rodine máme aj klasickú S3 aj S3 mini. A S3 mini môžem len a len odporučiť. Samozrejme S3 je lepšia na pozeranie seriálov, či fotografií, ale S3 mini je elegantnejší, a hlavne menší. Osobne by som si ho s manželom hneď vymenila.

 6. Monička

  Samsung Galaxy S III mini je doteraz najlepší smartphone aký som kedy mala. Jednoducho sa ovláda, robí pekné fotky baterka mi vydrží celý deň. Škoda len konštrukcie, nepochopím, že tak dobrému telefónu nedajú kvalitnejší obal (v tomto má iPhone stále navrh), ale ináč SIII len a len odporúčam.

 7. Jojo

  Osobne by som dal prednosť klasickej S3, ale cena a tiež slušný výkon modelu mini ma tiež oslovil. Len ten displej by to chcelo aspoň o palec väčší. Ale zase za tú cenu… =D

 8. Martinka

  Keďže posledný smartphone mi prestal fungovať po prvom týždni objednala som si S3 mini v sympatickej bielej farbe. Na smartphóne ma okamžite upútal displej, najmä skrolovanie napríklad nefunguje sekane ako na predošlom Android telefóne. Pre smartfón je pre mňa rozhodujúce kvalitné WiFi pripojenie a to S3 plne poskytuje. Dokonca som spokojná aj s batériou. Celý deň zvládne na jedno nabitie a to mám stále zapnuté WiFi pozerám si maili, surfujem po internete, telefonujem, či odfotím nejakú tu momentku.

 9. Alexandro

  Po Samsungu Ace som sa rozhodol objednať si S3 mini. Z počiatku ma zaujala veľkosť cena a najmä pozitívne ohlasy od užívateľov. Musím však skonštatovať, že prehnané očakávania sa nenaplnili. Konštrukcia vyzerá byť z extrémne lacného plastu, pri bežnom skrolovaní mi telefón už pár krát zamrzol a batéria nie je tiež žiadna výhra. Čo sa fotoaparátu týka tiež nič… Keby som sa mal ešte raz rozhodnúť tak si asi priplatím za normálnu S3, alebo idem do inej značky. Cena 300 eur nie je zas až tak málo!

 10. Peter Kuzmany

  Absolútne neodporúčam tento telefón, mám ho asi 1 mesiac a batéria mi vydrží ledva 15 hodín,neustále sa na nom zasviecuje sam od seba display už som z toho na nervy… totálny šit telefón.

 11. Patres Sopko

  Aj keď som spočiatku príliš nebol fanúšikom Samsungu, dal som mu predsa len šancu a to zakúpením S3 mini. Telefón som z počiatku plánoval používať len ako pracovný, dnes ho mám ako jediný. Absolútne 100% spoľah, batéria vydrží deň a pol bez nabitia, všetko jednoducho beží plynulo a svižne. V prípade, že nemáte peniaze na iPhone rozhodne stojí za to sa nad kúpou S3 mini zamyslieť.

 12. Tamara Čermáková

  Po zakúpení a prvom zapnutí mi S3 mini ponúklo automaticky možnosť aktualizácie os Androidu na vyššiu verziu “želatínových cukríkov”. Systém funguje po aktualizácii hladko. Navyše ma na S3 prekvapil displej s kvalitným rozlíšením. Výdrž batérie taktiež ujde, ale asi najpodstatnejším prvkom smartfónu sú kompaktné rozmery, kvôli ktorým som si ho zakúpila. Takže v konečnom hľadisku som s SIII mini primerane spokojná.

 13. Pamela

  Znova ďalší plastový kórejský shit od Samsungu. Batéria nevydrží ani deň, materiál vyzerá že pri prvom páde sa celý smartfón rozletí na kusy. Operačný systém od androidu sa ničím nelíši od starších verzií, pri sekanie a zmrznutie sa jednoducho nestratilo. A poprosím vás napýtajte sa ma prečo som si ho teda kupovala, pretože som ho dostala a je mi blbé ho vrátiť.

 14. Martin S

  Cena pri modely Samsung Galaxy S III mini ma príjemne prekvapila. 300 eur za telefón tejto kvality a výkonu je minimálne primerané ohodnotenie.

 15. Sanchez

  Smartfón Galaxy S 3 mini je podľa môjho názoru celkom slušné zariadenie strednej cenovej a výkonnostnej triedy. Osobne ho mám už nejaký ten týždeň a nemenil by som za nič, čo je na trhu v podobne cene. Škoda len, že ho nie je možné zakúpiť s väčšou pamäťou. Mám v telefóne veľa hudby a nie som príliš fanúšikom microSD kariet a 16 GB (teda cca. 14 GB) mi na všetku muziku spoločne s fotkami a aplikáciami jednoducho nestačí.

 16. Silvinka

  Tento smartfón je úbohým pokusom značky samsung vyťažiť z úspechu klasickej veľkej Galaxy S3 maximum aj na pôde menších telefónov. Úprimne konštrukcia mi pripomína lacné plasty úplne prvých smartfónov aké kedy samsung vyrobil (možno im ostali nejaké nepoužité plastové obaly na sklade). Každopádne nakúpiť procesory, ktoré vyzerajú papierovo fajn a k tomu pridať podpriemerný fotoaparát spoločne s batériu, ktorá tiež nie je nič moc je relatívne lacná záležitosť. Keď to celé zhrnieme tak týmto telefónom si ma Kórejci rozhodne nezískali.

 17. Janus

  Kompaktný super výkonný telefón samsung galaxy SIII môžem mať pri sebe kedykoľvek (dokonca aj počas zápasu). Napriek jeho šikovným rozmerom ponúka veľa možností vďaka množstvu aplikácií v google play. K dnešnému dňu som sa nestretol s hrou, alebo aplikáciou, ktorú by nezvládol, čo svedčí o vysokom štandarde výkonu. 5 MPX fotoaparát je trocha slabší ako by som možno počas dovoleniek potreboval. Okrem toho to je však úžasný telefón!

 18. roman

  dobry den, chcel by som sa opýtat, že prečo v mojom telefone mi píše, že pamat telefonu je 4,55 GB, ked je uvádzané, že má 8 GB? a podporuje aj karty micro sdhc? alebo len micro sd?

  • eRecenzie

   Dobrý večer, základná pamäť systému je síce uvádzaná 8 GB, avšak z toho treba odrátať pamäť ktorú zaberie operačný systém spoločne s základnými aplikáciami a animáciami. Do telefónu by mali pasovať oba typy spomínaných pamäťových kariet.

 19. Keil

  Ďalší šikmácky, všeobecne nanič androidovým os vybavený nezmysel. Je to až smiešne ako dokážu niektorí spotrebitelia naletieť lacným trikom toho výrobcu. Samsung za-investuje maximálne do lacných mikro-procesorov, a všetci sa z toho idú potentovať. Hanbil by som sa na verejnosti vytiahnuť tento plastový nedorobok.

 20. Riko

  Na SIII mini oceňujem najmä výkon, displej fotoaparát. Medzi jeho najväčšie mínusy by som považoval nízku kapacitu batérie, hladký zadný kryt (nepraktický, šmýka sa), os Android (posekáva).

 21. Max

  S s3 mini som maximálne spokojí,všetky hry bežia plynulo .Keďže ma s3 mini len 4.5 Gb tak mi to nestačí mam tam GTA 3, Max Payne a ďalšie hry a aplikácie a neviem si poradiť s presúvaním aplikáci na SD kartu ktorá ma 16 GB a je úplne prázdna, mohli by ste mi niak pomocť?

 22. Maranelo

  Samsung Galaxy S3 mini som kúpil svojmu synovi a je to podľa jeho slov najlepší dotykový telefón aký kedy videl. Pokiaľ chcete urobiť svojmu potomkovi radosť jedine odporúčam.

 23. Milenko

  Jednoducho úžasný praktický smartfón dnešnej doby. Zvláda plynulo všetky dostupné hry a aplikácie. Na fotoaparát radčšej nespoliehajte, ale kvôli tomu si smartfón určite nekupujte.

 24. Katika

  Klasická S3 je prehnaná rovnako cenou aj rozmermi. S3 mini bola pre mňa z tohto pohľadu jasná voľba. Nesklamala som sa telefón zvláda všetko, čo si doň nainštalujem. Fotoaparát mohol byť o niečo lepší, ale čo sa dá robiť. Na os. Android som si chvíľku zvykala, po iPhone os. Funkcia sledovania očí kvôli zhasnutiu obrazovky ma skutočne prvých pár dní pobavila, ale je to v celku nevyužiteľná vec. Ale na druhej strane to je len taký môj dotaz, ktorý nemení nič na tom, že s S3 mini som spokojná.

 25. riddik

  najlepsi mobil aky som kedy mal s 3 vlajkova lod je nic
  ale aj tak ved v aprili bude s 4

 26. Remi

  Konečne aspoň jeden výrobca pochopil, že nie každý chce nosiť celý deň so sebou gigantický smartfón, ale zároveň sa nechce zmieriť so slabým výkonom, či displejom s rozlíšením minecraftu. Samsung Galaxy SIII je jednoznačne odpoveďou pre všetkých, ktorí potrebujú niečo malé praktické, ale zároveň výkonné. Pritom cena S3 mini sa pohybuje na v celku prijateľnej úrovni, a nedá sa zrovnávať s cenou napríklad iPhone alebo veľkej SIII. Kto si však myslí, že tým, že vtesnali taký výkon do tak malého zariadenia zosekali batériu sa mýli. Smartfón mi vydrží bez problémov deň na jedno nabitie niekedy aj viac.

 27. Gabika

  Dobry ja by som sa len chcela spytat ze ci sa na tento mobil da kupit nejaky kryt, aby ked by povecme spadol nic sa mu nestalo ( myslim taky gumeny kryt) ..prosim poradte mam o tento mobil zaujem

 28. eRecenzie

  Dobrý deň Gabika.

  Samozrejme že ku Galaxy S III mini je možné zakúpiť si aj ochranné púzdra, niektoré z nich si môžete prezrieť priamo u nášho partnera na http://bit.ly/YT8ip7. Konkrétne z vlastnej skúsenosti môžeme odporučiť púzdra značky Hama- mobil je s nimi dosť dobre chránený, no zároveň je púzdro veľmi tenké a vcelku príjemne sa drží v ruke, za nejakých 9 eur si ich môžete objednať napríklad na http://bit.ly/Wd7Jd3.

  Za celú redakciu eRecenzie.com prajem pekný večer.

 29. Veronika

  Dobrú deň, chcela by som sa opýtať, či je bežnou chybou týchto telefónov, že majú problémy so slúchatkom… ja nemám problém, ale ktokoľvek, kto mi telefonuje sa sťažuje, že má ozvenu a viac počuje naspäť seba ako mňa… rada by som vedela, či sa to dá nejak vyreklamovať, lebo jediná možnosť ako telefonovať bez ozveny je keď mám telefón niekoľko centimetrov od ucha a to už ja nepočujem volajúceho.. ďakujem

  • eRecenzie

   Dobrý deň.
   To samozrejme normálne nie je. V prípade že to nie je spôsobené tým, že máte skrátka nastavenú hlasitosť repráčiku príliš vysoko odporúčame telefón samozrejme reklamovať, my sme nič podobné nespozorovali a ani nevieme o tom že by sa jednalo o častý problém týmto modelom. Ak teda problémy pretrvávajú, odporúčame telefón reklamovať.

 30. ivana

  dobry den.ja sa chcem zase opytat na dotykove ovladanie,ked sa chcem niekde dostat,napr.do zoznamu kontaktov,alebo do galerie,to je skratka jedno.musim najprv nkliknut na galeriu -oramuje sa mi to zltym stvorcekom a potom este dvakrat aby som to otvorila.neviem ci je to nejaka chyba v telefone alebo sa to da niekde nastavit.poradte mi prosim.dakujem

 31. Katka

  Vcera som si zakupila S 3 mini a som strasne sklamana. Display je strašne kockavy, neostri a nepekny. Oproti s 2 sa to neda porovnat. Najskor som si myslela ze ten moj je pokazeny, ale ked som ho dnes bola vratit a dala zapnut dalsie 2 bola som velmi sklamana. Mate tiez niekto take skusenosti s nim?

 32. iba tak

  chcela by som sa spýtať , že kde sa dá zmeniť to aby moje číslo ukazovalo všetkým a aby im neukazovalo súkromné číslo

 33. Matafix

  Úplne súhlasím s katkou, displej mi pripomína 60 – eurovy Samsung Galaxy Star. Ale čo ma absolútne odradilo od kúpi je fotoaparát, ktorý tento telefón skoro nemusel mat a plastové vyhotovenie za 5 eur. Proste tento telefón nemá s klasickou S3 nič spoločné.

 34. Petronela

  Telefónik strednej triedy, s ktorým som už dlhší čas spokojná. Stabilné pripojenie k internetu, ľahko ovládateľný displej, operačný systém v ktorom sa vyznám. Fotoaparát skutočne nie je nič moc, ale na druhej strane ani som sním príliš nerátala. Čiže koniec koncov pre mňa dobrá kúpa.

 35. samsung

  Od operatora to mate za vyssiu Cenu Ale S Garanciou 2 Roky A Poistkou :$
  Sory Ale Pisal Som Na Tablete

 36. Laci

  Majiteľom S3 mini som už skoro pol roka, tak by som sa rád podelil o zopár info, keďže ho pri momentálnej situácii na trhu chápem stále ako relatívne slušný kúsok. Začnem najprv vecami, ktoré ma nepotešili a tou je jednoznačne základná pamäť o veľkosti 8 GB, z ktorej je využiteľná sotva polovica, a to je brutálne málo (jediné plus je 32 GB microSD karta bez ktorej by bol telefón nepoužiteľný). Ďalšou nevýhodou telefónu je pamäť RAM, ktorá v úvodzovkách nepracuje na plný výkon (1 GB). V konečnom dôsledku to zapričinuje sekanie pri rýchlejšom scrolovaní (typickom pre Android) a sekaní či padaniu náročnejších aplikácií. Nerobme však z toho katastrofu deje sa to zriedka! Prejdime však ku kladom a tými jednoznačne sú hmotnosť a veľkosť. Pokiaľ oželiete maxi displej aký ponúka S3 klasik, s verziou mini budete rozhodne spokojný. Prekvapivo aj batéria vzhľadom na slušný výkon 2 jadrového procesora vydrží celý deň. Na koniec a možno to mnohým príde smiešne ma na S3 mini teší aj normálna SIM karta, lebo ju často vymieňam do starších telefónov.

 37. Merovejec

  Samsung Galaxy S3 mini som si zakúpil cez eshop mall.sk a vrelo odporúčam ako obchod tak samotný produkt. Telefón som mal doma kuriérom do 3 dní, a som sním maximálne spokojný. Všetko funguje plynulo a po nastavení par Widgetov na hlavnej ploche sa z neho stal super praktický pomocník. Odporúčam samozrejme predplatiť u operátora inetrnet 3G funguje ako hodinky, a bez neho si už život neviem predstaviť.

 38. Mikez

  Pokiaľ hľadáte lacný plastový produkt z free operačným systémom určeným na všetko a na nič tak S3 mini rozhodne odporúčam!!! Fotoaparát mala lepší aj N95 nokia. Výdrž batérie tiež nič príliš slabá. Čo však najviac sklame je dizajn a plastovo-bakelitové vyhotovenie, v ktorom by som sa hanbil predávať telefón za 3 stovky. Jednoducho úplný odpad, ktorý ma ohúriť super parametrami, ktoré v konečnom výsledku nie sú pravdivé.

 39. Herda

  Ak by som sa mohol vyjadriť ku kúpe tohto telefónu, poviem že ma nachytali. Samsung vie ako spropagovať produkt, škoda len, že ho nevedia aj vyrobiť! Úprimne mal som starý Samsung Galaxy Ace a je to porovnateľné s touto S3 mini ****, čo nemá s normálnou S3 nič spoločné!

 40. Jaming

  Dobrý deň, tento komentár píšem týždeň po zakúpení S3 mini telefonu. Po všetkých tých pochvalných recenziách a masívnom marketingu som skutočne očakával zmenšenú S3. Nestalo sa… Po prvé výkon nie je ani náhodou tak svižný ako som očakával, batéria nevydrží ani deň a teleón sa zvykne sám reštrtovávať z ničoho nič a to som pri mobile ešte nezažil. Neodporúčam!

 41. Raritka

  Ahoj S3 mám už nejaký ten piatok, a musím sa jej zastať! Čo ste všetci nenormálny? Je to super telefón, a čo že je z plastu? :) Koho zaujíma obal nie je dôležité vnútro? Ktoré mimochodom, žiaden iný telefón o tejto veľkosti nemá výkonnejšie. Nehovoriac o tom, že Samsung balí svoje telefóny do ľahkých plastových obalov schválne aby nevážili tonu a podľa mňa to je aj praktické a dobre sa to drží v ruke. Je to samozrejme len môj subjektívny názor, ale os ANDROID je najlepší na trhu, lebo poskytuje najviac aplikácií a neobmedzuje čo si do telefónu môžete dať a naopak nemôžete ako napriklad ISO.

 42. Silvia

  Dnes som si zakúpila novučičký S3 mini, všetko išlo až na tú najpodstatnejšiu vec – prijímať a rušiť hovory. Sim karta v poriadku, tak že to vyzerá na výrobnú vadu. Idem reklamovať.

 43. jan

  S3 je skvely az na to ze mi stale, aspon raz denne vypise aplikacia TouchWiz domov nereaguje, telefon musim potom restartnut a uz ma to zacina vytacat. Nevie niekto pomoct?

 44. anika

  Dobrý den. Chcela som sa spytat s3mini mam asi 3mesiace a strasne mi zacina (dost casto) sekat a pokial nestlacim tlacitko ok na kolonke ktora mi vyskakuje a ukazuje chybu–aplikacia google play sa zastavila tak ani nemozem nic robit. Je to strasne. Pisem tento komentar a uz mi to ukazalo 5x minimalne. Neviete prosim co by s tym mohlo byt? Je to strasne….!!! Dakujem

 45. igor

  caute potreboval by som radu SIII mini mam asi tak tri mesiace vybil sa mi a uz nejde ani zapat a ani nabit neviete co stym ???

 46. Andy

  SIII mini mám už rok a pol a nebol s ním najmenší problém, zaobchádzam s ním ako “v rukavičkách” no jedenkrát sa mi pri fotení vonku vyšmykol z ruky a celý predný displej sa hneď rozdrtil. Je možné toto nejako vyreklamovať? V živote mi nepadol na zem, a myslím, že by mal niečo vydržať, naozaj padol prvýkrát a momentálne je nepoužiteľný :( všetko ostatné funguje. máte predstavu, čo by stále prípadná výmena takého displeja? Vďaka

 47. Sisa

  Ja mam tiez S3 par mesiacov vsetko je fajn az na to ked pisem spravy tak mi nejdu obcas druhe pismena v poradi a to ma stve.Nechcem ho dat reklamovat lebo nechcem prist o to co uz v telefone mam.

 48. Daniel

  Zdravím, mám otázku. Tento smartfon mám zakupený z Orangeu a neviem ako nastaviť tu vodu. Za odpoveď Ďakujem.

 49. martin

  samsung s3 mini prekonala aj moja stara nokia 5530,a to nielen pisanim sms ale aj cistym prehratim videa na youtube.samsung je telefon na okrasu pre dlhonechte fifleny ktore ho pouzivaju na doplnok k obleceniu.nikdy viac

 50. alex

  podla mna je uplne uzasny, mam ho uz dva tyzdne a som spokojna. Mozno by som len vytkla ten plastovy smyklavy kryt. Som velmi spokojna.
  Mam otazku: ako sa da nastavit ta voda???

 51. Dominika

  Dobry den, s Galaxy S3 mini som velmi spokojna az na par detailov, z ktorych som zufala.
  V jeden den urobim fotky, o 5 minut mi ich uz vobec neukaze (Fotografia sa neda zobrazit), a to mi robi stale, prosim vas co mam robit :( Dakujem za odpoved.